Home

broasca testoasa Expertiză Tramvai turneu tenis hamburg rezultate brusc singur terminat

Irina Bara, eliminată de Anett Kontaveit, în primul tur de la Hamburg -  Eurosport
Irina Bara, eliminată de Anett Kontaveit, în primul tur de la Hamburg - Eurosport

VIDEO Andrey Rublev și-a pierdut cumpătul la Hamburg - Rusul l-a strâns pe  arbitru de picior și s-a lovit singur cu racheta - HotNews.ro
VIDEO Andrey Rublev și-a pierdut cumpătul la Hamburg - Rusul l-a strâns pe arbitru de picior și s-a lovit singur cu racheta - HotNews.ro

WTA “Hamburg European Open” 2021: Gabriela Ruse va juca pentru un loc pe  tabloul principal, unde este prezentă deja, Irina Bara | TENISite
WTA “Hamburg European Open” 2021: Gabriela Ruse va juca pentru un loc pe tabloul principal, unde este prezentă deja, Irina Bara | TENISite

Gabriela Ruse, campioana din 2021 de la Hamburg, a fost învinsă în primul  tur de Bernarda Pera - Eurosport
Gabriela Ruse, campioana din 2021 de la Hamburg, a fost învinsă în primul tur de Bernarda Pera - Eurosport

Gabriela Ruse, reacție emoționantă după ce a câștigat primul titlu WTA al  carierei - Eurosport
Gabriela Ruse, reacție emoționantă după ce a câștigat primul titlu WTA al carierei - Eurosport

Video&Foto | Gabriela Ruse s-a calificat fără emoții în sferturile turneului  de la Hamburg! Pe cine va întâlni
Video&Foto | Gabriela Ruse s-a calificat fără emoții în sferturile turneului de la Hamburg! Pe cine va întâlni

Irina Begu, calificată în turul 2 la WTA Palermo, Ana Bogdan, eliminată!  Alexadra Cadanțu, victorie la Hamburg
Irina Begu, calificată în turul 2 la WTA Palermo, Ana Bogdan, eliminată! Alexadra Cadanțu, victorie la Hamburg

Rublev, momente rare la Hamburg! L-a strâns pe arbitru de picior și s-a  lovit puternic cu racheta - Eurosport
Rublev, momente rare la Hamburg! L-a strâns pe arbitru de picior și s-a lovit puternic cu racheta - Eurosport

Tenis: Gabriela Ruse s-a calificat în sferturi la Hamburg (WTA) | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Gabriela Ruse s-a calificat în sferturi la Hamburg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Irina Begu - Oceane Dodin 1-6, 6-2, 6-4. Românca e în “sferturi” la  Palermo
Video | Irina Begu - Oceane Dodin 1-6, 6-2, 6-4. Românca e în “sferturi” la Palermo

ATP Hamburg: Daniil Medvedev și Gael Monfils, eliminați în primul tur ( Rezultatele zilei) - HotNews.ro

Carlos Alcaraz, în Top 5 ATP la doar 19 ani / Ibericul s-a calificat în  finala de la Hamburg - HotNews.ro
Carlos Alcaraz, în Top 5 ATP la doar 19 ani / Ibericul s-a calificat în finala de la Hamburg - HotNews.ro

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi  Sport | Pagina 109 din 717
Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport | Pagina 109 din 717

ATP “Hamburg European Open” 2022: Cerúndolo, a 7-a victorie consecutivă, a  doua în faţa unui adversar din top 10 ATP | TENISite
ATP “Hamburg European Open” 2022: Cerúndolo, a 7-a victorie consecutivă, a doua în faţa unui adversar din top 10 ATP | TENISite

Asa am trait Elena-Gabriela Ruse in finala de la Hamburg. S-a lasat cu  scandal in finalul primului set! - Onlinesport.ro
Asa am trait Elena-Gabriela Ruse in finala de la Hamburg. S-a lasat cu scandal in finalul primului set! - Onlinesport.ro

Gabriela Ruse iese din top 100 WTA, după eliminarea de la Hamburg

Irina Bara și Monica Niculescu, eliminate în semifinalele probei de dublu  la WTA Hamburg
Irina Bara și Monica Niculescu, eliminate în semifinalele probei de dublu la WTA Hamburg

Irina Bara, meci dramatic cu Anett Kontaveit la Hamburg

ATP “Hamburg European Open” 2021: Kevin Krawietz / Horia Tecău încep cu o  victorie categorică. Kevin, distins pentru rezultatele din 2020 | TENISite
ATP “Hamburg European Open” 2021: Kevin Krawietz / Horia Tecău încep cu o victorie categorică. Kevin, distins pentru rezultatele din 2020 | TENISite

Gabriela Ruse e campioană la turneul de la Hamburg! Victorie uriașă cu  Andrea Petkovic în finală - Eurosport
Gabriela Ruse e campioană la turneul de la Hamburg! Victorie uriașă cu Andrea Petkovic în finală - Eurosport

Tenis: Gabriela Ruse, omul momentului, după câștigarea turneului de la  Hamburg – Radio România Oltenia Craiova
Tenis: Gabriela Ruse, omul momentului, după câștigarea turneului de la Hamburg – Radio România Oltenia Craiova